3. Стойчо Младенов: Още една рутинна победа срещу Левски, от всичко съм доволен! (ВИДЕО)

"Имахме възможности да вкараме и трети и четвърти гол"

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов зави след победата с 2:1 над Левски, че футболистите му трябва бързо да се възстановят за предстоящия мач с Бодьо/Глимт от груповата фаза на Лигата на конференциите. Специалистът добави, че любовта между него и феновете на "червените" е безгранична.

"От всичко съм доволен днес. Да, искаше ни се покажем и по-добра игра, но вече има умора у футболистите. Видяхте, че липсваше агресия, но направихме това, което беше нужно и постигнахме още една рутинна победа срещу Левски.

Сега трябва да се освежим и да влезем добре в следващия мач. Когато има умора тя неминуемо се отразява. От нищото Левски съумя да отбележи гол, което ни принуди да вдигнем оборотите през второто полувреме. Имахме възможности да вкараме и трети и четвърти гол. Важното е, че създаваме положения. Ние отдаваме заслуженото на Левски. Те винаги в такива моменти намират сили да изиграят мач на върха на силите си.

Любовта между мен и феновете е безгранична. Всички победи над Левски са изключително специални и важни. Това е мачът на сезона и ние трябва да го спечелим на всяка цена", заяви Младенов.