3. Спартак вкара седем на дубъла си

Спартак вкара седем на дубъла си

Пропадна контролата с Етър

Представителният тим на Спартак Варна се наложи със 7:0 срещу дублиращия отбор на "соколите" в двустранна игра на стадион "Локомотив".

Спарингът с втория тим бе организиран по спешност, след като уговорената контрола с Етър пропадна. Треньорът на мъжкия тим Валентин Илиев даде игрови минути да всички футболисти, като през първата част опитните играчи водеха с 3:0 след попадения на Виктор Митев, Ромееш Ивей и Румен Руменов.

След почивката на два пъти Руменов (единият гол от дузпа, Хидает Хюсеин и Йохан Н’зи оформиха крайния резултат. Двубоят бе наблюдаван от доста фенове на тима, както и от млади футболисти от школата.

В събота Спартак Варна ще изиграе последната си контрола от лятната подготовка, като съперник на "соколите" ще е тимът на Добруджа. Срещата е от 19 часа, като преди това спартаклии ще представят отбора пред феновете за новия сезон.