3. Сливен размаза Ботев с 8:2 в Дублиращата група

Сливен размаза Ботев с 8:2 в Дублиращата група

ОФК Сливен се наложи с 8:2 като гост над състава на Ботев Пловдив в мач от 3-ия кръг на Дублиращата група, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

ОФК Сливен се наложи с 8:2 като гост над състава на Ботев Пловдив в мач от 3-ия кръг на Дублиращата група. Антон Иванов вкара първия гол още в 4-ата минута. В 23-ата минута домакините имаха възможност да изравнят след изпълнение на дузпа. Две минути преди края на първото полувреме Атанас Апостолов увеличи преднината на "воеводите". Интригата на първата част завърши в последната минута на полувремето, когато Ивайло Петров от дузпа направи резултата 1:3.

След почивката отборът на Сливен продължи с атаките и голът не закъсня. В 62 - ата минута отново Апостолов направи резултата на 1:4. Пет минути по-късно Апостолов покачи на 1:5.

До края на срещата се разписаха и Александър Балездров, Иван Винков и отново сложилият началото на головата фиеста Антон Иванов, като головата сметка нарастна на 1:8. В 90-ата минута домакините успяха да вкарат още един гол и така мача завърши при резултат 2:8 в полза на ОФК Сливен.