3. Сливен и Черно море приключиха без гол битката в снежната виелица на "Хаджи Димитър"

Въпреки времето, и домакините, и гостите се опитаха да играят футбол

Сливен и Черно море направиха 0:0 в тежък мач на стадион „Хаджи Димитър”. Двата отбора изиграха мъжки двубой в доста тежки условия, на почти наводнен и заснежен терен.

Въпреки това, и домакините, и гостите се опитаха да играят футбол и имаше някои интересни атаки, но като цяло срещата не предложи много високо ниво, предвид тежкия терен.

През първото полувреме Черно море държеше повече инициативата.  Без Даниел Георгиев в състава „моряците”, подкрепяни от 30-ина човека агитка, контролираха донякъде мача. В 15-ата минута Сашо Александров отправи добър удар, който Тодоров отрази. В 40-ата минута и Александър Тонев пробва удар, но Илко Пиргов бе на място.

През второто полувреме, нещата се обърнаха и Сливен взе инициативата. Първо Сашо Александров получи втори жълт картон, но пък няколко минути по-късно и Ивелин Янев го последва. Така двата тима останаха 10 на 10 човека.

В последните 20 минути на срещата Велизар Попов заигра и с трима нападатели, но и това не промени резултата. В последните минути на двубоя домакините организираха натиск, но пък Черно море беше отборът, който можеше да си тръгне с три точки.

В 87-ата минута Атанас Борносузов показа тежкия си удар. От 30 метра той намери сглобката на гредата зад Тодоров и с това мачът се изчерпа.

Така след 17-ия кръг в „А” група Черно море се намира на 9-ото място, а Сливен на 11-о.

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза