3. Славия загря за сезона с бой над Спортист

Славия загря за сезона с бой над Спортист

"Белите" фенове видяха 4 гола при представянето на тима

Славия загря за новия сезон в елита с убедително 4:1 над Спортист Своге в последната си приятелска среща.

На стадион "Александър Шаламанов" феновете на "белите" видяха представянето на тима, след което дойде и разгромът над "шоколадите".

Иван Минчев асистира на Владимир Николов за 1:0 пет мнути преди почивката, а резултатът се задържа така чак до В 74-ата минута, когато се разписа Венцислав Керчев покачи резултата на 2:0.

Три минути по-късно Тони Тасев, който бе на път да напусна клуба през лятото, вкара за 3:0.

Васил Казълджиев реализира четвъртия гол във вратата на Спортист в 88-ата минута, а Александър Бастунов от дузпа вкара почетното попадение за гостите секунди преди последния съдийски сигнал на срещата.

Преди началото на двубоя беше официалното представяне на отбора на столичани за новия сезон, състоящ се от 25 футболисти.

"Белите" записаха победи във всичките си пет проверки преди старта на шампионата в Първа лига. В първия кръг от новата кампания отборът, воден от Златомир Загорчич, ще гостува на Крумовград. Срещата е на 19 юли от 21:00 часа.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)