3. Славия би Видима, Гошо Петков и Чавдар Янков с повторни дебюти

Славия би Видима, Гошо Петков и Чавдар Янков с повторни дебюти

Наставникът на "белите" пусна в игра дошлите на проби Уго Лопес, Арпас Вас и Стефан Дасе, столичани се наложиха с 2:0

Славия победи Видима-Раковски с 2:0 в контролна среща играна в София. Наставникът на "белите" пусна в игра дошлите на проби Уго Лопес, Арпас Вас и Стефан Дасе.

В мача повторен дебют с екипа на Славия направиха бившите български национали Георги Петков и Чавдар Янков.

Срещата започна с натиск на домакините и в 10-ата минута опасен шут на Йордан Юруков от фаул излезе в аут. Десет минути по-късно удар на Петър Альошев с глава се отклони в гредата, а Мартин Тошев отблизо вкара първия гол за столичани.

След почивката Мартин Кушев пусна в игра нови 11 футболисти, които на няколко пъти отново пропуснаха да реализират второ попадение във вратата на отбора от Севлиево.

В 60-ата минута гредата помогна на Видима-Раковски след удар с глава на влезлия като резерва защитник на домакините Живко Желев. Все пак Славия стигна до втори гол в края на мача чрез Арпас Вас.