3. Победа за Вихрен с 2:0 над Спартак (Вн)

Победа за Вихрен с 2:0 над Спартак (Вн)

Тимът на Вихрен записа очаквана победа у дома с 2:0 срещу варненския Спартак. Домакините отбелязаха бърз гол от съблекалнята още в 30-ата секунда. Сантош намери Еривертон, който с шут от границата на наказателното поле откри резултата.

Тимът на Вихрен записа очаквана победа у дома с 2:0 срещу варненския Спартак. Домакините отбелязаха бърз гол още в 30-ата секунда на срещата в Сандански. Сантош намери Еривертон, който с шут от границата на наказателното поле откри резултата. 13 минути по-късно центриране на Тихамер попадна у Еламе, който с удар от въздуха удвои на 2:0. В 31-ата минута игралия в Англия Ивайло Димитров пропусна отлична възможност, след като от непосредствена близост стреля във вратаря на Спартак Николов.
През втората част домакините пропуснаха да направят победата си класическа. В 64-ата минута удар на Фехер с глава излезе в аут. Гостите от Спартак не успяха да създадат някакви опасни положения пред вратата на Лучини и логично загубиха.