3. Николай Михайлов отново тренира с Левски

Николай Михайлов отново тренира с Левски

Стражът получи един ден повече почивка

Вратарят Николай Михайлов поднови тренировки с Левски. Ветеранът получи ден повече почивка от останалите си съотборници, които след тридневна почивка започнаха тренировки вчера, 11 октомври. Стражът на "сините" обаче се включи към днешното занимание на пълни обороти.

Наставникът Костов разполагаше с група от 13 футболисти, тъй като голяма част от играчите са ангажирани с националните си отбори.

В петък и събота тренировките също са от 16:30 часа.

Подготовката на 26-кратния шампион е насочена към предстоящия 14 кръг от първенството. Той противопоставя „сините“ на втория във временното класиране Черно море. Двубоят на „Герена“ е следващата неделя 22 октомври от 18:00 часа.

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)