3. Националите пристигнаха в Япония след 24 часа път

Националите пристигнаха в Япония след 24 часа път

"трикольорите" кацнаха в четвъртия по големина град в Япония - Нагоя, където ще играят контрола в четвъртък от 13:20 часа

Националният отбор на България по футбол пристигна в Нагоя след близо 24 час път, предаде "Дарик". В четвъртък в 13.20 часа българите излизат срещу състава на домакините на „Тойота Стейдиъм”. Воденият от Любослав Пенев тим пристигна рано тази сутрин българско време в четвъртия по големина японски град. Нашите отпътуваха от София в понеделник в 7.10 часа и след междинни спирки в Мюнхен и Сеул пристигнаха в столицата на префектура Аичи.

„Трикольорите” бяха настанени в петзвездния ANA Crowne Plaza Hotel Grand Court Nagoya. Нагоя се намира на остров Хоншу и е с население от близо 2 300 000 жители. Градът е основно пристанище в Япония.

„Тойота Стейдиъм”, където ще се играе контролата на Япония с България е за 45 000 зрители и е открит през 2001 година. Той е един от стадионите, които приема мачовете от световното първенство през 2002 година. Утре тимът на Любослав Пенев ще направи официалната си тренировка на „Тойота Стейдиъм”.

Левски с нов спонсор

Левски подписа договор за партньорство с един от големите производители на млечни продукти в България

Футболните национали заминали за Белфаст благодарение на служебното правителство

С усилията на Министерството на спорта, Министерството на транспорта и МС, направихме възможно участието на националния ни отбор по футбол в Белфаст, съобщи служебният министър-председател Димитър Главчев

Оперираха основен играч на Фратрия

Емил Янчев тръгна в големия футбол под ръководството на Илиан Илиев

Бомба! Загорчич прави преврат в Славия

Златомир Загорчич е поискал от Младен Михалев, да отстрани Венци Стефанов и на негово място да дойде Андрей Желязков

Левски и Ботев Пд в битка за талант от Септември

Левски ще влезе в битка с Ботев (Пловдив) за правата на десния бек на Септември - Мартин Полендаков

Любо Пенев заплашва лиценза на Локо Пд?

Треньорският щаб не е получавал пари от лятото

Илиан Илиев и България вървят към исторически рекорд

До края на годината можем да изравним висшето постижение от 12 поредни мача без загуба