3. Мощен ЦСКА попиля японци! (ВИДЕО)

Мощен ЦСКА попиля японци! (ВИДЕО)

"Армейците" разбиха с 3:0 противника си в първата контрола в Австрия

ЦСКА постигна победа в първата си контрола по време на лагера в Австрия. "Армейците" се наложиха с 3:0 над японския В-Варен Нагасаки.

Началните минути бяха за японците. Риота Такасуги засече с глава центриране от корнер, но неточно. Далечен удар на съперника пък премина до лявата греда.

В 21-ата минута ЦСКА поведе. Тиаго Родригес вкара за 1:0.

Десподов можеше да удвои, но ударът му от изгодна позиция не затрудни вратаря.

В 43-ата минута ЦСКА все пак стигна до второ попадение. Кристиян Малинов бе точен с хубав изстрел извън наказателното поле.

Втората част започна с цели 10 промени в редиците на "червените", като единствено авторът на втория гол остана на терена. Това повлия на играта, като столичани отстъпиха инициативата на своя опонент.

В 77-ата минута Стойчо Атанасов намери Тонислав Йорданов, чийто удар обаче мина високо над вратата.

60 секунди по-късно  Джеси изпълни хубаво фаул, но топката премина на сантиметри покрай горния ляв ъгъл.

2 минути преди края на мача, ЦСКА оформи класиката в резутлата. Джеси завърши точно чудесна контра на българите за крайното 3:0.

Митов: Надявам се да продължим положителния път

Стражът на България смята, че с всеки лагер отборът се подобрява

Илиан Илиев: Равенствата не ни радват, искаме победи

Националният селекционер говори преди гостуването на България в Северна Ирландия

ИЗВЪНРЕДНО: Левски продава Сангаре

Нападателят на Левски може да отиде в Египет

ЦСКА има нов директор

ЦСКА вече има нов Съвет на директорите

Норвежец поднови тренировки с ЦСКА

ЦСКА стартира седмичния си тренировъчен процес на клубната база в Панчарево преди съботният двубой срещу Левски

Титуляр не тренира с Левски

Защитникът на Левски Кристиан Димитров днес тренира отделно от основната група

ЦСКА има нов Съвет на директорите

От днес ЦСКА има нов Съвет на директорите

Радослав Златков: Аз стоя твърдо зад Александър Томаш (ВИДЕО)

„Мечтата ми е с новия стадион да спечелим титлата“

Спартак (Вн) към феновете: Състоянието на клуба е стабилно

Ръководството на Спартак (Варна) излезе с обръщение до привържениците, с което да ги успокои, че състоянието на отбора е стабилно и футболистите продължават да се подготвят за предстоящите мачове.