3. Монтана победи 10 от Черно море, откараха Цветковски в болница (+СНИМКИ)

Монтана победи 10 от Черно море, откараха Цветковски в болница (+СНИМКИ)

Монтана постигна втора поредна победа, след като взе второто си поред домакинство - срещу Черно море с 3:1.

Монтана постигна втора поредна победа, след като взе второто си поред домакинство - срещу Черно море с 3:1. Гостите останаха с човек по-малко още в 24-ата минута, когато дискусионен червен картон получи нападателят на моряците Мирослав Манолов. Той бе изгонен за твърдо влизане в тялото на вратаря на Монтана Веселин Цветковски, който получи комоцио и зверска аркада и бе откаран в болница. През второто полувреме домакините вкараха три гола чрез Мартин Ковачев, Димитър Воденичаров и Деян Христов. Последните двама се появиха като резерви. Почетното попадение за гостите от Варна вкара техният капитан Георги Илиев три минути преди края.

Мачът започна с предпазлива игра от страна на двата тима. В 24-ата минута реферът не Иван Вълчев не видя засада на Миро Манолов, който бе изведен сам срещу вратаря. Нападателят връхлетя върху Веселин Цветковски и го удари в главата, в резултат на което стражът получи комоцио, зверска аркада и бе откаран в болница, а таранът получи директен червен картон.

На мястото на Веселин Цветковски на вратата на Монтана влезе младежкият национал на Конго Сендо.

Срещата продължи с два добри удара на Пашов. Първият бе спасен от Китанов, а вторият излезе в аут.

Почивката дойде при нулево равенство.

В 50-ата минута Монтана успя да открие резултата с човек повече. Йордан Тодоров центрира в наказателното поле, където Мартин Ковачев с лек, но точен удар направи 1:0.

В 73-ата минута резервата Димитър Воденичаров удвои аванса на домакините, след като вкара с ефектен прехвърлящ удар.

Друга резерва – Деян Христов – се разписа 8 минути след като се появи в игра. Той бе изведен сам срещу вратаря от Митко Илиев, преодоля Китанов и реализира.

Монтана спря да играе и в края получи гол. Почетното попадение за Черно море отбеляза капитанът Георги Илиев.

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни