3. Миньор и дубълът на Ботев Пд с реми във Втора лига

Миньор и дубълът на Ботев Пд с реми във Втора лига

Вижте класирането и всички резултати от кръга

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) завърши наравно 1:1 при домакинството на Миньор (Перник). Срещата от 4-ия кръг на Втора лига се игра на "Футболен комплекс Ботев 1912".

С оглед представянето на двата тима, равенството изглежда справедливо. Във втори пореден мач под тепетата "канарчетата" повеждат в резултата, но не успяват да запазят аванса си.

Двата тима стартираха доста мудно срещата, като до 25-ата минута липсваха каквито и да е удари към двете врати. Първата добра ситуация бе в 32-ата минута, когато Костов получи в наказателното поле и се обърна към вратата на Ботев, но последвалият удар бе спасен от Славков.

Последва нов удар на Костов, отново отразен от стража, а в 37-ата минута "канарчетата" поведоха. Роденият през 2006 година Мартин Ситев пусна страхотен пас, който разсече отбраната на гостите. Самуел Акере напредна и останал сам срещу вратаря прати топката в мрежата за 1:0.

В 44-ата минута Юсеин Касов получи в наказателното поле, но се засуети и пропусна добра възможност. Дълбоко в добавеното време на първата част Християн Славков увисна при центриране, Борис Тютюков го надскочи и с глава изравни - 1:1.

В 51-ата минута Славков се реабилитира за грешката си, отразявайки много силен удар на Калоян Йосифов. В 62-ата минута продължителна атака на "жълто-черните" завърши с неточен удар на роденият през 2005 година Константин Павлов.

В 63-ата минута Йосифов стреля неточно, а в 68-ата минута Емил Ценов се разходи между отбраната и отправи много опасен удар, който бе отразен отлично от Християн Славков. В 77-ата минута Пламен Цончев се озова на страхотна ситуация, но вместо да шутира реши да подава и пасът бе пресечен.

До края на двубоя двата тима бяха силно затрудени от появилия се вятър над Пловдив. В последните минути "канарчетата" отправиха два неточни удара чрез Мартин Христов и Монир Ал Бадарин.

2. Струмска слава           4 2 2 0 6:3 8
3. Миньор                   4 2 1 1 9:4 7

Звезда на ЦСКА аут до Нова година?

Нападателят на ЦСКА Аарон Исека има разстежение на връзките след дербито с Левски

Валентин Илиев на дузпата

Наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев бе заложен на дузпата след домакинската загуба от Арда с 1:2

Генчев иска двама защитници

Треньорът на Левски Станислав Генчев ще иска през зимата да бъдат привлечени поне двама защитници

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3