„Меридиан Мач”: Домо покоси Хамбургер, Бербо вкара на Стоук

Валери Домовчийски вкара победния гол за Херта при успеха на берлинчани с 2:1 над един от претендентите за титлата в Бундеслигата - Хамбургер, пише "Меридиан мач". Бившият нападател на Левски влезе като резерва след почивката и само след четири минути игра се разписа. Димитър Бербатов пък реализира втория си гол във Висшата лига. Голмайсторът на националния ни тим бе точен при разгрома на Манчестър Ю с 5:0 над Стоук Сити.

Валери Домовчийски вкара победния гол за Херта при успеха на берлинчани с 2:1 над един от претендентите за титлата в Бундеслигата - Хамбургер, пише "Меридиан мач".

Бившият нападател на Левски влезе като резерва след почивката и само след четири минути игра се разписа. Димитър Бербатов пък реализира втория си гол във Висшата лига. Голмайсторът на националния ни тим бе точен при разгрома на Манчестър Ю с 5:0 над Стоук Сити.