3. М’Боли: Вълнувам се, за първи път ще играя на „Армията"

М’Боли: Вълнувам се, за първи път ще играя на „Армията"

Радуканов иска бърз гол срещу Черноморец, после вади трима и ги пази за Стяуа

Атаки от първата минута и бърз гол във вратата на Черноморец. Това е разпоредил на футболистите си главният мениджър на ЦСКА Милен Радуканов.

Червените ще търсят развитие като това от мача с Локомотив София, когато Спас Делев даде преднина на отбора си още в 3-ата минута, а впоследствие ЦСКА победи с 2:1.

Сега армейците ще се хвърлят здраво до почивката и ще опитат да решат мача с два гола още през първото полувреме, за да са спокойни през второто и да не си създават излишни неприятности преди гостуването на Стяуа.

Ако успеят, Радуканов може да замени трима от основните си футболисти, за да ги запази свежи за румънците.

Вратарят Райс М’Боли пък ще играе за първи път в официален мач с екипа на ЦСКА на стадион "Българска армия". До момента всичките мачове на алжиреца с екипа на 31-кратните шампиони бяха на "Васил Левски". Той е играл само в две контроли на "Армията".

"Няма как да не се вълнувам. Ще бъде прекрасно да изляза пред нашите фенове на нашия стадион. Искам да запазя вратата си без допуснат гол срещу Черноморец в първия ми мач за първенство на "Армията", каза Райс.

На мача днес ще присъстват и двамата собственици на ЦСКА Димитър Борисов и Иво Иванов. По трибуните се очакват около 6000 фенове.