3. Майкъла: Ще бием Виктория Пилзен с дузпи

Майкъла: Ще бием Виктория Пилзен с дузпи

"Вярвам, че ще видим друг отбор в четвъртък", заяви той

Бившият футболист и изпълнителен директор на ЦСКА Георги Илиев - Майкъла е оптимист за крайния изход на сблъсъка между ЦСКА и Виктория (Пилзен) от плейофите за влизане в групите на Лигата на конференциите.

В първата среща преди седмица тимът от “Българска армия” отстъпи с 0:2, а реваншът е утре в столицата. “В Чехия играхме страхливо. Допуснахме грешки и сами се победихме. Те не ни надиграха. Подобни пропуски видях и срещу Пирин, когато също не играхме добре. И да не се оправдават, че са мислили за европейския мач. Това е ЦСКА. Излизаш и побеждаваш във всяка среща с добра игра. Не е присъщо за Стойчо Младенов отборът му да е непостоянен. Тези футболисти трябва да разберат, че са длъжни на клуба и е време да дожат, че заслужават оказаната им чест да носят червената фланелка. Взимат си навреме заплатите. Получават много пари и ако искат да продължат да играят в ЦСКА, трябва задължително да отстранят Пилзен”, заяви бизнесменът пред “Тема Спорт”.

“Вярвам, че в четвъртък вечер ще видим един променен отбор и ще победим с 2:0 в редовното време, а след това ще ги отстраним с дузпи. Вкарваме един гол през първото полувреме, още един през второто и готово. Не е толкова трудно”, каза още Майкъла, според когото чехите не са “нищо особено”.

Митов: Няма значение, че играчите са млади

"Трябваше да спечелим този мач", каза треньорът на Септември София

Ахмедов: Труден мач, показахме, че сме колектив

Героят за Спартак Варна беше избран за играч на мача след успеха над Септември София

Цветанов: Надявам се да има хубави дни за Спартак

Треньорът на Спартак Варна говори след успеха с 1:0 над Септември София

Спартак Варна превъзмогна трусовете и победи Септември София с 1:0 (ВИДЕО)