3. Лудогорец отнесе Добруджа с 4:0 в контрола

Лудогорец отнесе Добруджа с 4:0 в контрола

По два гола за успеха отбелязаха Христо Златински и Жуниор Кишада

Лудогорец победи с 4:0 втородивизионния Добруджа в контролен мач, игран в Разград.

Треньорът на шампионите Георги Дерменджиев пусна в игра всички налични футболисти, с изключение на ангажираните в националните отбори, съобщиха от клуба.

По два гола за успеха отбелязаха Христо Златински и Жуниор Кишада.

Първият се разписа в 36-ата и 70-ата минута, а бразилецът – в 75-ата и 78-ата минута. Едното попадение на Златински бе от дузпа.

Лудогорец имаше тотално превъзходство през всичките 90 минути и пропусна далеч по-изразителна победа.

В мача участие взеха четирима таланти от футболната академия на шампионите – Даниел Наумов, Веселин Любомиров, Олег Димитров и Преслав Петров.

Съставът на Лудогорец: Аргилашки, Ангуло, Кайсара, Барт, Витиня, Златински, Марселиньо, Вандерсон, Дани Абало, Мисиджан, Кишада (Даниел Наумов, Веселин Любомиров, Олег Димитров, Преслав Петров);

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!