3. Лудогорец, Левски, Черноморец и Ботев (Пловдив) се класираха на полуфинал

Лудогорец, Левски, Черноморец и Ботев (Пловдив) се класираха на полуфинал

Четирите отбора продължават напред в турнира за Купата на БФС

Отборите на Левски, Лудогорец, Ботев (Пловдив) и Черноморец(Бургас) се класираха за полуфинал в турнира за Купата на БФС при юношите (младша възраст), родени през 1997-а година. Най-убедителен беше успехът на младите сини таланти от Герена, които не оставиха никакъв шанс на Септември (София) и го победиха с 5:0 на стадиона на 57-о училище.

Ботев (Пловдив) се наложи с 2:1 като гост над Берое, а Лудогорец измъкна минимално 1:0 у дома над Локомотив (София). На стадиона във варненския квартал Аспарухово Черноморец отстрани домакините от Черно море (Варна) след изпълнение на дузпи. Под постоянния дъжд и на подгизналия и тежък терен, малките акули не се предадоха на по-мощните физически съперници. След поделено надмощие в срещата се стигна до дузпи, където при шестото завъртане бургазлии ликуваха след точния удар на Боян Милков. Останалите двама реализатори за тима на треньора Николай Кръстев бяха Николай Дамянов и капитанът Георги Купенов.

Резултати от четвъртфиналите в турнира за Купата на БФС при юношите (младша възраст, родени 1997 г):

Черно море (Вн) - Черноморец (Бургас) 0:0, 2:3 след дузпи
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:2
Септември (София) - Левски (София) 0:5
Лудогорец - Локомотив (София) 1:0

Утре са срещите от същия етап при родените през 1995-а година, които са юноши (старша възраст). Полуфиналните мачове и в трите възрасти ще се играят напролет.

Две жени ще свирят мачове за Купата на България

Кристина Георгиева и Християна Гутева получиха наряди за срещите от първия кръг на турнира

Красимир Балъков отрече, че ще поеме Хебър

Той определи като спекулации тиражираните информации

Новият шеф на Спартак Варна пред NS за бъдещето на клуба

Новият изпълнителен директор на Спартак Варна Иван Кирилов обяви двете си приоритетни цели

Венци Стефанов за Загорчич: Да отида с букет цветя?

Президентът на Славия обясни идеологията на клуба

Черно море играе контрола без Илиан Илиев

Спарингът ще бъде воден от Веселин Бранимиров

Камара с контузия след мача на Лудогорец с Локомотив (Пловдив)

Офанзивният халф влезе в лазарета

Кишишев хвали Илиан Илиев за работата му в националния

Бившият защитник чака две победи срещу Люксембург и Северна Ирландия

Напрежение в Спартак Вн заради забавени заплати

Член на УС на клуба лично е обещал на футболистите, че в четвъртък всичко ще им бъде платено и занапред плащанията ще са редовни

Паро за ЦСКА: Няма как със случайни играчи да създадеш голям отбор