3. Локо (Мездра) - ЦСКА 0:0 на полувремето

Локо (Мездра) - ЦСКА 0:0 на полувремето

Локомотив (Мездра) и ЦСКА не успяха да си вкарат гол за едно полувреме игра и се оттеглиха на почивка. Още в 5-та минута ЦСКА стигна до гол чрез централния бранител Кирил Котев, но той бе отменен от главния съдия, но не стана ясно каква е причината за отменянето на попадението. В 10-та минута дойде първата по-опасна атака за домакините. Мигел проби добре отляво и центрира опасно в наказателното поле на ЦСКА, но бранителите на „червените” изчистиха топката. В 17-та минута гостите получиха добра възможност да изпълнят пряк свободен удар в близост до наказателното поле на Локомотив, Маркиньос стреля, но Левашки бе на своето място. В 22-та минута Маркиньос се откъсна на скорост и навлезе в наказателното поле на домакините, стреля опасно, но отново Левашки спаси своя отбор. В 34-та минута Да Коща изпусна най-доброто положение за ЦСКА. Португалецът бе оставен сам в наказателното поле на домакините, но се забави с удара и топката му бе изчистена от бранител на Локомотив. В 37-та минута хубава атака на домакините бе завършена от Силва, но ударът му премина встрани от вратата на Беконо. В ответната атака Владо Манчев се опита да прехвърли излезлия напред Левашки, но вратаря все пак успя да улови топката. В 42-та минута Силва отново имаше шанс да открие резултата в полза на Локомотив, но ударът му бе блокиран от бранител на „червените”. Минута преди края на полувремето ЦСКА направи хубава атака, при която Манчев центрира към Йордан Тодоров, който стреля с глава, но изстрелът му бе твърде слаб и не затрудни вратаря Левашки. Така двата отбора не успяха да си отбележат гол през първото полувреме и се оттеглиха в съблекалнята при резултат 0:0.

Илиан Илиев: Не се чувахме цяла седмица с Илиан (ВИДЕО)