3. Локо (ГО) продължава да лети при Иван Колев след победа над Славия (ВИДЕО)

Локо (ГО) продължава да лети при Иван Колев след победа над Славия (ВИДЕО)

Железничарите стигнаха до минимален успех срещу белите и са вече с 9 точки от четири мача

Силното представяне на Локомотив (ГО) под ръководството на Иван Колев продължава и „железничарите“ стигнаха до нов успех в Първа професионална лига – 1:0 срещу Славия на стадион „Лаута“ в Пловдив.

Единствената загуба в последните четири мача за горнооряховци остава тази в миналия кръг срещу Лудогорец.

Срещата започна равностойно, а първият удар по посока на една от двете врати дойде в 11-та минута, когато топката премина покрай рамката на Кирев. След това на два пъти Славия имаше шанс да открие резултата, но без успех.

След почивката Александър Терханов смени Иван Минчев с Георги Йомов и това сякаш не донесе нужния ефект, тъй като само три минути по-късно Йордан Апостолов от състава на Локо (ГО), който стреля от воле от границата на наказателното поле, а Кирев допусна фатална грешка, допускайки кълбото да мине под ръцете му.

След 70-та минута футболистите на Славия се активизираха, но направиха три поредни пропуска пред Банков.

След корнер в 79-та минута Омар Абуд стреля с глава на първа греда, но Симеон Мечев успя да спре топката, която след това бе уловена от Банков.

В 86-та Тихомир Кънев не успя да вкара топката в опразнената врата, след като Кирин излезе неразчетено извън наказателното поле и за малко Локо (ГО) да отбележат втория си гол в срещата.

Така Локомотив (ГО) стъпиха на 12-то място в класирането с 11 брой точки, а Славия са вече 10-ти с два пункта повече.

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА