3. Левски продава само при отпадане от Европа

Левски продава само при отпадане от Европа

Запитвания има за Хосе Кордоба

Ръководството на Левски ще осъществи изходящ трансфер при добра оферта само ако тимът отпадне рано в турнира Лигата на конференциите.

Сините започват в надпреварата от втория квалификационен кръг. В него обаче срещат много труден съперник – гръцкия ПАОК. Грандът от Солун финишира на второ място в местното първенство, а през миналия сезон игра четвъртфинал в Лигата на конференциите. Левски посреща ПАОК на 21 юли четвъртък на „Георги Аспарухов“. Реваншът е седмица по-късно на „Тумба“. И на двата мача няма да има гостуваща агитка.

В момента в Левски нямат конкретна оферта за свой футболист. Запитвания обаче има за Хосе Кордоба, който с добрата си игра под ръководството на Станимир Стоилов стигна до националния тим на Панама.

До момента сините направиха три входящи трансфера – привлякоха Анте Блажевич, Ивелин Попов и Роналдо.

Крумовград преподписа със защитник до 2027-ма

Лукас Сантана парафира нов контракт с клуба, тъй като досегашният изтичаше догодина

Димитър Палазов: Червеният картон беше повратният момент

"Засега обстановката е нормална. Все още всичко е наред", заяви той

Йовичевич: Със сигурност ще бъде тежък мач

"В 90 минути всичко е възможно", заяви треньорът на Лудогорец

Киров: Не съм се колебал за Спартак Варна

Специалистът започна с победа ръководството си на "соколите"

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

Спартак Вн матира Локо Пловдив с късен гол и влезе в топ 4 (ВИДЕО)