3. Левски продължава да мачка

Левски продължава да мачка

"Сините" ще постигнат нова изразителна победа

Левски приема Крумовград в мач от четвъртия кръг на първенството. Двубоят е в събота от 21:15 часа на "Герена".

"Сините" се намират в страхотна форма и наредиха три поредни победи в първенството, с голова разлика 12:1. На стадион "Георги Аспарухов" отново се очакват над 10 000 фенове, което е предпоставка за голяма победа.

Гостите пристигат в серия от две поредни загуби, в които не успяха да се разпишат.

Възпитаниците на Станислав Генчев навлизат във все по-добра форма, като в неговия отбор в атака опасността дебне отвсякъде. Под въпрос за двубоя е Келиан ван дер Каап, но е много вероятно на негово място да се появи новото попълнение Кристиан Макун.

Левски ще продължи добрата си серия и ще постигне нова изразителна победа. Бумейкърът Palmsbet оценява шансовете за победа на "сините" с поне 2 гола на 47.6%. Това е и нашата прогноза за мача, като смятаме, че Станислав Генчев отлично знае как да противодейства на бившия си отбор, а настоящият му да стигне до нова голяма победа.

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

НА ЖИВО: Спартак (Варна) - Локомотив (Пловдив) 0:0, гостите с червен картон

Дебют за Николай Киров начело на "соколите"

Бразилец остава в Крумовград до 2027-а

Лукас Сантана с нов договор

Сериозни проблеми пред Илиан Илиев за визитата на Ботев (Пд)

Петима са аут, обявиха от "Тича"

ЦСКА с подробности за строежа на "Армията"

ЦСКА и компанията-изпълнител "Главболгарстрой" организират медийно събитие за отразяване на напредъка по дейностите

Георги Иванов:  Най-големият проблем са местата, където тренират децата

Президентът на БФС даде началото на традиционния футболен турнир "Христо Радованов" в град Радомир