3. Канцлера готов за Локо Сф

Канцлера готов за Локо Сф

Бисмарк ще е на линия следващия четвъртък

Нападателят на ЦСКА Бисмарк Чарлс ще се завърне в групата за мача с Локо София следващия четвъртък, пише „Тема спорт“. За последно той взе участие в официална среща преди три месеца – на 22 август, след което получи контузия в коляното, наложила и оперативна намеса.

Възстановяването му продължи два месеца, а завръщането му на терена бе в контролата с Литекс, провела се в паузата за мачове на националните отбори. Ганаецът се представи силно и отбеляза две попадения при победата с 4:1, записвайки 60 минути.

Очакванията бяха, че той ще попадне в групата за домакинството на Арда (2:1) и ще запише първи официални минути от лятото насам. Това обаче не се случи, а след двубоя Стойчо Младенов обяви, че Чарлс е болен и няма да е на негово разположение 4-5 дни. Поради тази причина той остана извън групата за снощния мач срещу Бодьо/Глимт, а ще отпадне от сметките и за гостуването на Лудогорец.
Янев: Няма как да се сравняваме като класа с Лудогорец