3. ИЗВЪНРЕДНО: Първи наряд за Кабаков на Евро 2020

ИЗВЪНРЕДНО: Първи наряд за Кабаков на Евро 2020

Трима българи се включват във форума този понеделник, вижте подробности

Българският футболен съдия Георги Кабаков получи дебютния си наряд на започналото в петък вечер Европейско първенство.

Пловдивчанинът ще бъде четвърти рефер на двубоя между Шотландия и Чехия в понеделник.

Срещата е от група „D“ на Евро 2020, а в съдийската бригада попада и другият роден представител на форума - Мартин Маргаритов.

Последният е резервен асистент и ще замени някой от помощниците на арбитъра Даниел Зиберт (Германия) в случай на контузия.

Novsport.com припомня, че за първи път на това Европейско, заради големите дистанции, четвъртите съдии са в отделна група като има такава и на резервните асистенти.

Така реферите за терен на мачовете вече не са четирима, а петима, като в това число за мача в Глазгоу са и двамата българи.

Срещата Шотландия – Чехия е на 14 юни от 16:00 часа, а в същия ден, но от 22:00 часа е тази между Испания и Швеция.

В нея също ще има българско участие, защото за делегат на УЕФА в Севиля бе назначена Ивета Стоянова.
Тунчев: Има разочарование

„Знаехме, че мачът ще се реши от статичните положения“

Генчев: Победата можеше да е по-изразителна

"Стояха добре до момента, в който допуснахме гола и бяхме наказани"

Героят на Левски: Чувството е неописуемо

„Надявам се, че и публиката се е забавлявала“

НА ЖИВО: Ботев (Враца) - Лудогорец 0:2

Гледайте и следете мача в Разград тук...

Вальо Илиев: Играхме добре, но ни липсваше ефективност

Според треньора на ЦСКА 1948 проблемът с неговия тим е чисто психически

Керкез: Резултатът с който бием няма значение за мен, започнахме мача много лошо