3. Иван Стоянов носи победата на Ботев (Пд) над втория отбор на ЦСКА-София

Иван Стоянов носи победата на Ботев (Пд) над втория отбор на ЦСКА-София

Павел Головодов блести за тима, който ще играе във Втора професионална лига

Ботев (Пд) надигра втория отбор на ЦСКА-София, като го победи с 4:2 в контролна среща, проведена в Трявна.

Наско Милев откри резултата в 9-ата минута. Нападателят бе изведен сам срещу вратаря и стреля в долния ляв ъгъл на вратата на ЦСКА-София.

Две минути по-късно Павел Головодов изравни резултата със силен удар в горния десен ъгъл на вратата на Мартин Димитров.

В 15-ата минута при атака на ЦСКА страничният съдия вдигна флага за засада, но главният остави играта да продължи, след което Головодов изпрати топката в страничния стълб.

„Червените” осъществиха пълен обрат в 25-ата минута. Румен Руменов бе изведен зад защитата на "жълто-черните" и реализира.

Ботев изравни за 2:2 в 53-ата минута. След центриране на Даниел Кутев защитник на ЦСКА засече топката в собствената си врата.

В 62-ата минута Иван Стоянов пропусна сам срещу вратаря, като стреля покрай целта.

Вторият обрат в мача дойде в 72-ата минута, когато Иван Стоянов отбеляза с глава след центриране на Цветмор Панов.

Пет минути преди края Иван Стоянов получи дълъг извеждащ пас от Лъчо Балтанов и очи в очи с вратаря реализира втория си гол в мача за крайното 4:2.

Както е известно, вторият отбор на ЦСКА-София ще играе във Втора професионална лига през новия сезон.

Ботев (Пд): Мартин Димитров (46’ Павел Петков), Рангел Игнатов (46’ Милко Георгиев), Кристиан Димитров, Георги Купенов, Милен Кикарин, Меледже, Радослав Апостолов, Асен Чандъров, Исмет Рамадан, Даниел Кутев и Наско Милев (След 53’ в игра влизат: Цветомир Панов, Радослав Терзиев, Крум Стоянов, Серкан Юсеин, Лъчезар Балтанов, Филипе Бризола, Тодор Неделев, Жоало Паолов и Иван Стоянов. В игра остава само вратарят Павел Петков и Георги Купенов)

ЦСКА-София 2: Петър Петров, Васил Попов, Мартин Симеонов,Галин Минков, Реан Даскалов, Емил Петров, Георги Търтов, Николай Яшков, Милчо Ангелов, Румен Руменов, Павел Головодов

14 юли, в Трявна: БОТЕВ - Трявна
17 юли, в Пловдив: БОТЕВ - Септември (София)

22 юли, в Пловдив: БОТЕВ - Етникос (Ахнас)

Георги Иванов за Левски: Не мога да махам и слагам глоби

"Не мога да определя чак като позорна загубата в Северна Ирландия", каза президентът на БФС

Стара Загора ще приеме Европейските квалификации за юноши

БФС смени стадиона в Пазарджик

Джон Паскуа Ибарола се включи в обучението на треньори от УЕФА "А" лиценз - вратари

То се проведе в периода 21-23 октомври на базата на Национална спортна академия „Васил Левски“