3. Eмил Данчев: Жалко е, че ЦСКА изпусна победата

Eмил Данчев: Жалко е, че ЦСКА изпусна победата

„Доволен съм от това, което видях от ЦСКА. Тимът издържа физически, а през второто полувреме диктуваше нещата на терена. Показаха техника и бързина”, заяви Данчев.

Жалко е, че ЦСКА изпусна победата. Това заяви футболният мениджър Емил Данчев след равенството с Фулъм (1:1) в Лига „Европа”, предаде репортер на Novsport.com.

„Жалко е, че след поредица от колективни грешки се стигна до това нелепо изравняване”, каза още мениджърът.

Желю Станков:  За 15 години Стоилов направи от футбола - бизнес

Известният журналист с отговор към Тодор Батков и атаката му към треньора

Славист замени Илия Груев в националния отбор по футбол

Националният селекционер на България Илиан Илиев повика футболиста на “Славия” Иван Минчев за предстоящите мачове с Люксембург (12 октомври) и Северна Ирландия (15 октомври) от турнира Лига на нациите

Амос Юга си тръгна от ЦСКА, лекува се във Франция

Футболистът получи разрешение от ръководството на ЦСКА да напусне България

Ботев (Пд) променя стратегията си за млади таланти

Ръководството на Ботев (Пд) е взело решение да промени политиката си относно младите играчи

ЛОШО! Груев пропуска мачовете на България с Люксембург и Северна Ирландия

Халфът на Лийдс и България Илия Груев ще бъде аут за месец

Трима нови в Левски

Треньорът на Левски Станислав Генчев иска да подсили тима си с вратар, опорен полузащитник и атакуващ халф