3. Дунав излъга Черно море в контрола

Дунав излъга Черно море в контрола

Вижте как се разви мачът

Черно море загуби от Дунав Русе с 1:2 в контролна среща на стадион „Младост“ във Варна. Гостите от Русе откриха резултата в края на първото полувреме чрез Георги Вълчев (45), но Атанас Илиев изравни в 70-ата минута. В 89-ата минута бившият играч на „моряците“ Калин Георгиев донесе успеха с 2:1 за Дунав Русе. Той се разписа с удар по земя извън наказателното поле.

В 12-ата минута Алекс Фернандес получи топката в центъра на терена, напредна и изведе Атанас Илиев в наказателното поле, но нападателят на „моряците“ стреля от движение в аут. В 16-ата минута Симеон Вешев от Дунав опита удар от дистанция, но не намери очертанията на вратата. В 17-ата минута след центриране Георги Вълчев с глава стреля в напречната греда.

В 21-вата минута след центриране от фаул, топката достигна до Атанас Илиев, който от наказателното поле отправи удар, но стражът на Дунав улови. В 28-ата минута Олег Димитров бе изведен само срещу Славков, но вратарят на „моряците“ успя да спаси.

В 35-ата минута Алекс Фернандес проби отдясно, върна топката към дъгата на наказателното поле, където Пашеко стреля, но в аут.

В 44-ата Йордан Димитров стреля опасно от пряк-свободен удар, но Славков изби в корнер. След изпълнението му Георги Вълчев с глава успя да открие резултата в полза на Дунав.

В 47-ата минута Пабло Гарсия изведе Пашеко, който нахлу в наказателното поле леко под ъгъл и стреля, но вратарят на Дунав спаси. Минута по-късно Алекс Фернандес стреля от дистанция и прати топката над вратата.

В 62-ата минута Симеон Вешев получи отдясно, напредна и центрира остро в наказателното поле, където Иван Колев протегна крак, но не успя да вкара топката във вратата на „моряците“ и тя излезе в аут.

Малко след това Атанас Илиев стреля мощно от около 27-28 метра, но стражът изби. В 70-ата минута Николай Златев проби отдясно и сложи топката на главата на Атанас Илиев, който реализира за 1:1. В 75-ата минута Атанас Илиев стреля по диагонала, но покрай гредата.

В 89-ата минута Калин Георгиев вкара втори гол за Дунав Русе за 2:1.

Съставите:

Черно море: Християн Славков, Берк Бейхан, Росен Стефанов, Мартин Дичев, Цветомир Панов, Пабло Гарсия (87-Саймън Савов), Алекс Фернандес, Мишаел Алвес (71-Велислав Василев), Едгар Пашеко, Атанас Илиев, Николай Златев (78-Кристо Яначков).

Дунав: Дамян Дамянов, Стоян Предев , Георги Вълчев, Георги Иванов, Никола Колев, Олег Димитров, Симеон Вешев, Джан Хасан, Мирослав Будинов, Йордан Димитров, Иван Колев

Локомотив (Пловдив) пусна билетите за ЦСКА

Вижте какво съобщиха от „Лаута“

Бивш треньор на Барса у нас: Футболът е като в живота, всичко зависи от малките детайли

Именитият испански вратар и треньор Джон Паскуа Ибарола участва в обучението на треньори от УЕФА А лиценз у нас

Александър Томаш разкри състоянието на Бусато

"В ЦСКА трябва да се справяш с напрежението", заяви треньорът на "червените"

Христо Янев: Класата на ЦСКА е малко по-голяма от нашата

"Играем много агресивно, но само вкъщи", заяви треньорът на Ботев (Враца)

Кристиан Макун: Не мислех, че ще играя срещу ЦСКА

„Усилията и жертвата си струваха“, заяви героят на Левски

Още един кран на „Българска армия“ (ВИДЕО)

Втората фаза от реконструкцията на стадиона на ЦСКА продължава с пълна сила

Венци Стефанов след успеха на Славия: Не съм доволен!

"На вас нещо хареса ли ви?"

Играем само по едно полувреме, ядосва се треньорът на Локо (Сф)

„Това е страхотен проблем“, отчете Антон Велков

От Славия: Можехме да решим мача по-рано

„Явно в Славия всичко става по трудния начин", каза Мартин Кушев след 3:2 над Локо (Сф)