3. Дубълът на Локо (Пловдив) падна от Вихрен с 3:4

Дубълът на Локо (Пловдив) падна от Вихрен с 3:4

Дублиращият отбор на Локомотив (Пловдив) загуби с 3:4 от втория състав на Вихрен пред около стотина зрители на Лаута в среща от 13-ия кръг на Дублиращата лига, съобщава официалният сайт на клуба.

Гостите поведоха с 0:3 още до 33-ата минута с голове на Гарибов (4) и на два пъти Андреев (14, 33). Иван Караманов намали на 1:3 в 40-ата минута, засичайки с глава центриране на Христиан Попов. В самия край на първото полувреме капитанът Ангел Йошев вкара красив гол за 2:3. Бранителят посрещна с крак подаване от фаул на Попов и от малък ъгъл прати топката под напречната греда. В 79-ата минута Вихрен дръпна в резултата с 2:4 след попадение на Иванов. Крайното 3:4 оформи Георги Данов в последната минута от дузпа. Нарушението бе отсъдено за игра с ръка в наказателното поле на Станчев.