3. Дебютът на №88 влезе в историята

Дебютът на №88 влезе в историята

Елиот Гранден влезе в историята на ЦСКА. Нападателят с №88 се разписа в дебюта си след само 25 минути с червената фланелка. Гранден стана десетият чужденец, отбелязал гол в първия си официален мач за червените. Тази пролет това направи и румънецът Даниел Панку, който заби на Локомотив (Пд) в ХVI кръг.

Преди дях с гол дебютираха Рамсик Григорян (Армения), Божо Джуркович (Сърбия), Жоао Брито (Португалия), Радослав Забавник (Словакия), Гийом да Заади (Кот д'Ивоар), Хосе Луис Гарсес (Панама), Виктор Морозс (Латвия) и Давид да Силва (Португалия).

В същото време Иван Караджов се върна на вратата на ЦСКА. Той започна титуляр срещу Спортист снощи. 20-годишният играч не бе пазил в официален мач на червените повече от четири месеца. За последно той бе под рамката на 25 октомври 2009 при загубата 0:3 от Миньор на Армията. След това излязоха информациите за пиянските му изцепки с Иван Иванов и треньорът Любослав Пенев го изхвърли от състава.

От този 25 октомври до вчера за ЦСКА пазеха Ивайло Петров и Здравко Чавдаров. Новият треньор Йоан Андоне реши да реабилитира Караджата, който наскоро подписа нов двегодишен договор с армейците. Срещу Спортист снощи той нямаше никаква работа до последната секунда на мача, когато гостите вкараха от дузпа.

Равносметка: ЦСКА с рекордна селекция

Лиъм Купър стана №1 по заплата за всички времена

НА ЖИВО: Хебър - Септември Сф 0:1

"Зелените" с човек по-малко, гледайте мача тук...

Удариха нова тесла на феновете на Черно море преди битката за Варна

Невиждана охрана за битката за Варна

Полицията ще е на щрек за евентуални сблъсъци между двете агитки

Славия все още не е взела решение за френски защитник

Загорчич ще решава по-късно дали да задържи Жордан Варела

Феновете на „соколите“ отиват при играчите преди битката за Варна

Привържениците ще се съберат на последната тренировка на "соколите" преди мача с Черно море

Линдсет: Вече имаме треньор, който диша с ЦСКА

Халфът на "армейците" говори за обстановката в отбора след треньорската смяна

Томаш: Не гледам класирането в момента

Той разкри кога ще пусне в игра Лиъм Купър

Жребий за SESAME Купа на България - Втори предварителен кръг и Първи кръг финална фаза