3. Черноморец води с 2:0 на Спартак (Вн) след 45 минути

Черноморец води с 2:0 на Спартак (Вн) след 45 минути

С попадения в 16-та и 20-та минути отборът на Черноморец води с 2:0 срещу Спартак (Варна) в първия мач от 11-я кръг на А-група

Отборът на Черноморец води с 2:0 на Спартак (Вн) в първия мач от 11-тия кръг на "А" група. Головете за домакините паднаха само за четири минути. Първо в 16-ата минута следвзаимодействие с Нуньо, Дуду откри резултата с удар с глава, а четири минути по-късно Мишел Платини покачи на 2:0 отново с глава след центриране.

В 36-ата минута треньорът на гостите Николай Станчев извърши принудителна смяна и замени Станислав Петров с корееца Санг. три минути след това резултатът можеше да стане и класически, но напречната греда спаси Спартак. Бившият играч на Левски Борислав Стойчев имаше шанс за гола след не добра изява на младия вратар на Спартак Илия Николов, но шансът спаси гостите.

Главен съдия на двубоя на стадион "Лазур" в Бургас е Ангел Ангелов.На мача присъстват около 1500 зрители.
Вальо Илиев: Играхме добре, но ни липсваше ефективност

Според треньора на ЦСКА 1948 проблемът с неговия тим е чисто психически

Керкез: Резултатът с който бием няма значение за мен, започнахме мача много лошо