Черноморец с нова победа в контролите

Десета победа в предсезонните контроли постигнаха футболистите на Красимир Балъков. Те надиграха отбора на Поморие с 2:0 след голове на бившите младежки национали Любомир Божинов и Георги Божилов.

Мачът се игра на стадион „Лазур” пред около 200 зрители на електрическо осветление. Домакините имаха повече възможности за гол, но пропуски направиха Траянов, Дуду и Карбони. В края на първото полувреме след перфектно изпълнен пряк свободен удар, Любомир Божинов отбеляза първото попадение за „акулите” в мача.

През второто полувреме мениджърът Красимир Балъков пусна всички свои футболисти, които отново имаха няколко добри възможности за увеличаване на разликата, но само веднъж Георги Божилов преодоля вратаря на Поморие след центриране на Костадин Дяков.

Следващата контрола на „Черноморец” е в събота от 19 часа на стадион „Лазур”, когато  съперник на „акулите” ще бъде тимът на „Спартак” Варна.