3. Черно море удари лидера в Румъния (ВИДЕО)

Черно море удари лидера в Румъния (ВИДЕО)

"Моряците" биха Фарул (Констанца) с 3:1 в контрола

Черно море победи в контрола лидера в румънското първенство - Фарул (Констанца), с 3:1. Проверката се игра в базата на румънския отбор в Овидиу, съобщава официалният сайт на варненския тим. За Черно море на два пъти се разписа Закария Беншаа, а третия гол реализира Матиас Курьор.

Първата сериозна възможност за Черно море бе в 6-та минута, когато Алекс Фернандес стреля от около 20 метра, но топката премина встрани от вратата. В 20-та минута Велислав Василев проби отдясно, пусна към Мазир Сула, който финтира бранител и от дъгата на наказателното поле стреля, но топката премина над вратата на домакините. В 30-та минута Велислав Василев опита удар от дистанция, топката се отби в бранител и топна между вратаря и Алекс Фернандес. Играчът на Черно море успя да изпревари стража на домакините, но стреля над вратата. В последната минута на първата част „моряците“ откриха резултата. След центриране на Велислав Василев от корнер, топката попадна у Закария Беншаа, който отблизо реализира за 1:0.

Домакините започнаха второто полувреме по-агресивно и създадоха няколко добри атаки, които завършиха с неточни удари към вратата на Георги Георгиев. В 60-та минута Карло Каспар бе изведен сам срещу Георги Георгиев и опита да финтира стража на Черно море, но си затвори ъгъла на вратата и стреля в страничната греда. В 67-та минута Мазир Сула намери в наказателното поле Закария Беншаа, който от добра позиция вкара втори гол за Черно море. В 78-та минута Матиас Курьор бе изведен на добра позиция и реализира за 3:0. Малко след гола в игра се появи бразилецът Карлос Жатоба, който кара проби при “моряците”. В последната минута на даденото от рефера продължение домакините оформиха от дузпа крайния резултат - 3:1.

Валентин Илиев на дузпата

Наставникът на ЦСКА 1948 Валентин Илиев бе заложен на дузпата след домакинската загуба от Арда с 1:2

Генчев иска двама защитници

Треньорът на Левски Станислав Генчев ще иска през зимата да бъдат привлечени поне двама защитници

Николай Киров определи групата на Спартак Вн за дебюта си

Новият старши треньор на Спартак Варна Николай Киров определи групата за своя дебют срещу Локомотив Пловдив

Треньорът на младежкия ЦСКА скочи на съдиите

Старши треньорът на отбора на ЦСКА, който участва в Младежката лига на УЕФА, Румен Трифонов похвали играчите си за представянето им в първия двубой с Генк от втория кръг на надпреварата

Синът на Любо Пенев в немилост в Локо Пд

Сред избраниците на новия старши треньор на "смърфовете" Христо Златински не попадна синът на Любослав Пенев - Николас

Български национали играли комар преди резила в Белфаст?

Нашите загубиха с 0:5 в Лигата на нациите

ЦСКА с два червени картона и драматична загуба в младежката Шампионска лига

ЦСКА дебютира в Младежката Лига на УЕФА с поражение, след като загуби от белгийския гранд Генк с 1:3