Ботев (Пловдив) представи новия екип

Имената на футболистите вече ще са на кирилица

Ботев (Пловдив) представи основния екип за новия сезон.

"Жълто-черните" пуснаха серия от снимки и изготвен видеоклип за новия екип, който е специална изработка на италианския производител "Macron".

Фланелката е препратка към последния сезон, в който тимът домакинстваше на своя стадион "Христо Ботев" - сезон 2013/14, а във вътрешната част на "жълто-черното" райе стои слоганът на "канарчетата" - "Красота, Вяра, Борба".

От новата кампания имената на футболистите на гърба на фланелките ще бъдат изписани на кирилица.

Футболистите на Ботев ще дебютират с новите екипи в дербито с градския съперник Локомотив от първия кръг на Първа лига в неделя.

Екипите ще бъдат налични за "жълто-черните" фенове също от неделния ден.

Официалната мачова фланелка е на цена 99 лева и ще бъде на разположение във фен магазина на "Колежа".

ЦСКА няма право на грешка срещу Ботев Враца

ЦСКА приема Ботев Враца в мач от 13-ия кръг на еfbet Лига

Лудогорец преследва първа победа в Лига Европа

"Орлите" гостуват на Андерлехт

Крумовград преподписа със защитник до 2027-ма

Лукас Сантана парафира нов контракт с клуба, тъй като досегашният изтичаше догодина

Димитър Палазов: Червеният картон беше повратният момент

"Засега обстановката е нормална. Все още всичко е наред", заяви той

Йовичевич: Със сигурност ще бъде тежък мач

"В 90 минути всичко е възможно", заяви треньорът на Лудогорец

Киров: Не съм се колебал за Спартак Варна

Специалистът започна с победа ръководството си на "соколите"

България U15 загуби от Исландия в последния мач от турнира на УЕФА в Бояна (ВИДЕО)

"Лъвчетата" ни отстъпиха с 0:2

Янаки Милев на четвъртфинал в Италия

Националът на България за Купа "Дейвис" победи Федерико Агилар (Уругвай) с 6:3, 6:4 за час и 44 минути

Спартак Вн матира Локо Пловдив с късен гол и влезе в топ 4 (ВИДЕО)