7 дни спорт: И ЦСКА спука гума

Обзор на 7 дни спорт за 9.11.2008

Пената скастри отбора след 1:1 с Черно море в София. ЦСКА издиша срещу Черно море и стигна само до 1:1 на "Българска армия" вчера. Червените не играха нищо, а за капак бяха наказани с изравнителен гол на бившия си футболист Мирослав Манолов. Така разликата с Левски може да стане само 3 точки, ако сините победят днес Спартак във Варна.
Тодор Янчев даде надежда за ЦСКА с гол в 66-ата минута, като пресече удар от фаул на Здравко Лазаров и мушна топката във вратата на гостите за 1:0. Червените решиха, че това е достатъчно и се дръпнаха в отбрана. Манолов обаче изравни само 6 минути по-късно, след като преди това беше уцелил и гредата. ЦСКА също уцели два пъти рамката при удари на Маркиньос и Мороз.
След мача Димитър Пенев скастри здраво своите и заяви, че в ЦСКА има футболисти, на които не може да се разчита. Той обвини варненци, че са играли прекалено много с лакти, а съдията не обръщал внимание на това.