Септември удари Берое в София, Костадинов блесна с фамозен гол (ВИДЕО)

Столичани стигнаха до победа с 3:1

Септември направи страхотен мач и победи Берое с 3:1 в мач от 7-мия кръг на efbet Лига. Момчетата на Славко Матич взеха втора победа в първенството, но почти през цялото време контролираха мача и пропуснаха един куп голови положения. Берое имаше силни не повече от общо 10 минути в целия мач, като успя да вкара един гол в края на първото полувреме и изпусна дузпа в даденото от рефера продължение на мача.

Един от най-ниските футболисти в efbet Лига Симеон Александров отбеляза гол с глава в 8-ата минута. Това е трети гол за Александров от началото на сезона.

В края на полувремето Красиан Колев реализира дузпа, която бе дадена след намесата на VAR. Първоначално бе маркирана засада преди нарушението, но се оказа, че такава няма и Владо Вълков посочи бялата точка.

Гостите от Берое върнаха едно попадение в даденото от рефера продължение. Тунгара направи добър пробив и след рикушет в защитник на домакините топката стигна до Стив Траоре, който я вкара в мрежата.

Димитър Костадинов вкара феноменален гол от 30 метра. Той си нагласи топката и отправи бомбен удар с десния крак, а  Иван Караджов остана безпомощен.

Гостите получиха право да изпълнят дузпа в 93-ата минута, но Абубакар Тунгара стреля, а Димитър Шейтанов спаси.

Септември София - Берое 3:1
1:0 Александров 8
2:0 Колев 42 дузпа