Юта се наложи над Клипърс

Юта Джаз се наложи над Лос Анджелис Клипърс като гост с 89:73 в мач от НБА. Домакините поведоха след първата четвърт, но в следващите три четвърти Юта поеха инициативата в срещата. Най-резултатен за „джазмените” бе Пол Милсъп с 24 точки, Мехмет Окур добави 16, а Андрей Кириленко 15. Крис Каман вкара 19 точки за Лос Анджелис, а Бейрън Дейвис се отчете с 14. Юта са първи в Северозападната дивизия на Западната конференция, а Клипърс са последни в Тихоокеанската дивизия.

Юта Джаз се наложи над Лос Анджелис Клипърс като гост с 89:73  в мач от НБА. Домакините поведоха след първата четвърт, но в следващите три четвърти Юта поеха инициативата в срещата. Най-резултатен за „джазмените” бе Пол Милсъп с 24 точки, Мехмет Окур добави 16, а Андрей Кириленко 15. Крис Каман вкара 19 точки за Лос Анджелис, а Бейрън Дейвис се отчете с 14. Юта са първи в Северозападната дивизия на Западната конференция, а Клипърс са последни в Тихоокеанската дивизия.