Кобе Брайънт с 33 точки за нова победа на Лейкърс

"Езерняците" бият Денвър като гости, остават непобедени

Лос Анджелис Лейкърс остава непобеден в НБА. Тимът от „града на ангелите” победи със 104:97 при гостуването си на Денвър Нъгетс и остава без загуба след три изиграни срещи. Звездата на Ел Ей Кобе Брайънт изигра поредния си силен мач, като наниза 33 точки в коша на Нъгетс. Успешно му партнираше испанецът Поул Гасол, който вкара 16 точки, а в подкошието бе абсолютен властелин – 16 борби. Звездите на домакините Кармело Антъни и Алън Айверсън играха под нивото си и се отчетоха с по 13 точки. „Буците” все пак водеха с 6 точки на полувремето, но допуснаха да им бъдат стопени до края на третата    част, а в последните 12 минути изгубиха контрол над срещата. Лейкърс е с 3 победи от 3 мача, а Нъгетс има победа и две загуби.