2. - Българи в чужбина
  3. Урал допусна първа загуба, Хичо игра едно полувреме

Урал допусна първа загуба, Хичо игра едно полувреме

В състава на гостите едно полувреме изигра българинът Николай Димитров

Динамо (Москва) сложи край на победната серия на Урал от началото на сезона в руската Премиер лига. Тази вечер столичани победиха оранжевите с 2:0 в домакинството си от 3-ия кръг.

В състава на гостите едно полувреме изигра българинът Николай Димитров, който се появи на почивката на мястото на Петрус Бумал.

Динамо взе преднина в мача в 16-ата минута, когато Жоаозиньо центрира отляво и Артур Юсипов малко случайно насочи топката във вратата, след като тя се удари в тялото му.

В 31-ата минута московчани удвоиха. Рамил Шейдаев напредна и увлече двама защитници, след което подаде за Кирил панченко, който бе точен за 2:0.

Това бе първа победа за Динамо за сезона и с нея отборът вече има 4 точки, като се изкачи до 7-ото място във временното класиране. Урал пък за момента остава на 2-ото място с 6 точки, но се очаква да има размествания, след като се изиграят и останалите срещи от кръга.