2. - Българи в чужбина
  3. Тоди с 52 минути при загуба на Говерла

Тоди с 52 минути при загуба на Говерла

Светослав Тодоров беше титуляр и остана на терена до 52-ата минута при загубата на Говерла-Закарпатие с 0:2 като гост на Арсенал (Киев) в мач от 11-ия кръг на украинското първенство.

Светослав Тодоров беше титуляр и остана на терена до 52-ата минута при загубата на Говерла-Закарпатие с 0:2 като гост на Арсенал (Киев) в мач от 11-ия кръг на украинското първенство. Българският нападател беше заменен от Дамиен льо Талек в началото на второто полувреме. Головете за Арсенал реализираха Владимир Гоменюк в края на първото полувреме и Александър Ковпак в средата на втората част. След тази загуба Говерла-Закарпатие се намира на предпоследното 15-о място с актив от седем точки.

В друга среща от кръга воденият от българския старши треньор Николай Костов отбор на Карпати (Лвов) загуби с 1:2 навън срещу Заря (Луганск). Иля Галюза се разписа от дузпа за Заря в 56-ата минута, но само три минути по-късно Игор Ошчипко изравни. Победният гол в полза на домакините бе дело на Павло Кудзик в 69-ата минута на срещата. Карпати е на 14-а позиция до момента с девет спечелени точки.

В Никозия: АПОЕЛ смени 4 треньорa за 6 месеца

Георги Костадинов пак ще има нов наставник

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)