2. - Българи в чужбина
  3. Стабилен Ники Михайлов с нова „суха мрежа” в Холандия

Стабилен Ники Михайлов с нова „суха мрежа” в Холандия

Шампионът Твенте продължава с пълна сила борбата си за защита на титлата, след като днес се наложи с 2:0 над тима на НАК Бреда

Шампионът Твенте продължава с пълна сила борбата си за защита на титлата, след като днес се наложи с 2:0 над тима на НАК Бреда. Срещата се игра на стадион „Де Гролш Весте” и бе от програмата на 26-ия кръг на холандската Ередивизи.

Българският национал Николай Михайлов пък изигра поредния си силен мач за тима на Твенте, като пази на вратата на шампионите през всичките 90 минути. Иначе де Йонф изведе домакините напред в 61-ата минута, а крайното 2:0 оформи Чадли в даденото от рефера продължение.

След успеха Твенте се изравни на върха с ПСВ, като и двата тима имат по 54 точки, но „филипсите” играят по-късно тази вечер. Гостите от Бреда пък са 10-и с 33 пункта.
Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)