2. - Българи в чужбина
  3. Полските медии похвалиха Сашо Тонев

Полските медии похвалиха Сашо Тонев

Тонев и Рудневс влязоха във вниманието през есента и през зимните контроли, като специално заради тях представители на клубове от елита на Франция и Германия пътуваха до Марбея, за да ги наблюдават

Единствено латвийският нападател на Лех (Познан) Артьомс Рудневс и българският му колега Александър Тонев заслужиха похвали от полските медии за последния мач на отбора.

Лех отстъпи с 0:1 на ГКС Белхатов в среща от 18-ия кръг на полската Екстракласа и остана на 5-о място с 28 точки. Гостите, които вкараха победното попадение две минути преди края, се отлепиха от зоната на изпадащите и вече са 12-и с 19 точки.

"Единствено Артьомс Рудневс и Александър Тонев се стараха и искаха да стигнат до победата. Останалата част от отбора на Лех няма с какво да се гордее, твърди Wirtualna Polske S.A. Тонев и Рудневс влязоха във вниманието през есента и през зимните контроли, като специално заради тях представители на клубове от елита на Франция и Германия пътуваха до Марбея, за да ги наблюдават. За Рудневс почти сигурно ще бъде приета някоя от офертите, като първи са изпратили запитванията си за него германския Хановер'96 и френските Валансиен и Брест.

В Гърция: Десподов няма да напуска ПАОК

Българската звезда остава и догодина, твърди близка до клуба медия

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)