2. - Българи в чужбина
  3. Миланов и Генчев титуляри при успех на Васлуй, върнал тима на трето място в Румъния

Миланов остана на терена през целия мач, докато Генчев бе заменен след първия игрови час

Румънският Васлуй, за който играят българските футболисти Живко Миланов и Станислав Генчев, си върна третото място във временното класиране на местното първенство, след като стигна до успех с 2:0 при визитата си на Търгу Муреш.

Двамата българи започнаха като титуляри срещата, като Миланов остана на терена през целия мач, докато Генчев бе заменен след първия игрови час.

Малко след неговата смяна падна и първото попадение в срещата, реализирано от Уесли в 64-ата, а вторият гол в двубоя дойде в заключителните минути и бе дело отново на Уесли.

След мача от 19-и кръг Васлуй е трети с 35 точки в актива си, с две по-малко от втория Тимишоара и с две повече от четвъртия Рапид (Букурещ), докато Търгу Муреш остана над зоната на изпадащите, заемайки на 14-о място с 20 точки.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)