2. - Българи в чужбина
  3. Коце Хазуров се разписа при победа на Бнeй Сахнин

Коце Хазуров се разписа при победа на Бнeй Сахнин

Хазуров оформи крайния резултат в 85-ата минута

Хазуров оформи крайния резултат в 85-ата минута, след като получи пас от Махадан Ради от дясно и от десетина метра от въздуха засече в близкия ъгъл на вратата на Лирон Диамант

Българският нападател Костадин Хазуров игра цял мач и се разписа при победата на Бней Сахнин с 3:0 над гостуващия Бейтар Йерусалим в мач от деветия кръг на израелското футболно първенство. Хазуров оформи крайния резултат в 85-ата минута, след като получи пас от Махадан Ради от дясно и от десетина метра от въздуха засече в близкия ъгъл на вратата на Лирон Диамант. Това беше пети гол за българина в шампионата от началото на сезона.

Хазуров прати топката в мрежата още в средата на първата част, но попадението беше неправилно отменено заради засада. С успеха Бней Сахнин се изкачи на пето място с класирането с актив от 15 точки. Лидер е Макаби Тел Авив с 19 точки, пред Апоел Тел Авив и Макаби Нетаня с по 17 точки.