2. - Българи в чужбина
  3. Костадин Хазуров вкара гол при победата на Бней Сахнин над Апоел Рамат Ган

Костадин Хазуров вкара гол при победата на Бней Сахнин над Апоел Рамат Ган

Димитър Макриев не успя да отбележи за Ашдод, тимът на българина завърши наравно 1:1 с Апоел (Петах Тиква)

Костадин Хазуров вкара гол за победата на Бней Сахнин с 2:1 над Апоел (Рамат Ган) в среща от плейофа за спасение в елита на израелското първенство. Българският нападател игра цял мач за отбора си и откри резултата в 10-ата минута с четвъртия си гол за сезона. Българинът успя да се освободи от съперник в наказателното поле на домакините, след което вкара по диагонал от около 10 метра за 1:0 в полза на Бней Сахнин.

С тази победа Бней Сахнин се измъкна от зоната на изпадащите и вече има актив от 20 точки. Една позиция назад е Апоел (Петах Тиква), който завърши наравно 1:1 срещу отбора на Ашдод.

Ашдод е с актив от 22 точки след равенството срещу Апоел (Петах Тиква). В този мач 90 минути на терена остана българският нападател Димитър Макриев, който пропусна две чисти положения сам срещу вратаря на домакините.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)