2. - Българи в чужбина
  3. Касъмпаша с Попов записа тежко поражение

Касъмпаша с Попов записа тежко поражение

Лошата форма на Касъмпаша продължи и в 21-ия кръг на турската Супер лига. Възпитаниците на Мустафа Денизли допуснаха четвърта поредна загуба във всички турнири.

Още по-неприятното бе, че тя дойде от борещия се оцеляването си в елита тим на Анкарагюджю, който се наложи с класическото 3:0 като домакин.

Цял мач за гостите записа българският национал Страхил Попов, но и той не бе на достатъчно високо ниво днес.

Домакините поведоха с попадение на Оргили в 33-ата минута, а Сако удвои в 46-ата. Крайното 3:0 оформи Парлак в 86-ата минута на срещата.

С тази победа Анкарагюджю излезе от зоната на изпадащите и вече е на 15-ата позиция с 23 точки. Касъмпаша пък се срина до 8-ата позиция с 29 точки в актива си.