2. - Българи в чужбина
  3. Иванков с цял мач за Бурса при 2:1 над Екшишехиспор

Иванков с цял мач за Бурса при 2:1 над Екшишехиспор

Българският национален вратар Димитър Иванков игра цял мач за неговия Бурсаспор при победата като гост над Екшишехиспор с 2:1. Това стана в мач от 24-ия кръг на турската Супер лига. Стражът изигра поредният си силен мач за своя тим и се намеси на няколко пъти в много опасни ситуации. Двата гола за Бурса дойдоха след автоголове на Тороман в 15-ата и 37-ата минути, а попадението за домакините бе дело на Вучко в 62-ата минута. След този мач Бурса заема 7-ото място в класирането с актив от 35 точки, докато Екшишехирспорт е на 12-ото място с 27 точки.

Българският национален вратар Димитър Иванков игра цял мач за неговия Бурсаспор при победата като гост над Екшишехиспор с 2:1. Това стана в мач от 24-ия кръг на турската Супер лига.

Стражът изигра поредният си силен мач за своя тим и се намеси на няколко пъти в много опасни ситуации. Двата гола за Бурса дойдоха след автоголове на Тороман в 15-ата и 37-ата минути, а попадението за домакините бе дело на Вучко в 62-ата минута.

След този мач Бурса заема 7-ото място в класирането с актив от 35 точки, докато Екшишехирспорт е на 12-ото място  с 27 точки.

ПАОК загуби дербито на Солун, Десподов влезе от пейката (ВИДЕО)

Арис спечели с 1:0