2. - Българи в чужбина
  3. Иван Стоянов записа 10 минути при класическо поражение на Алания

Иван Стоянов записа 10 минути при класическо поражение на Алания

Българският футболист с жълт картон, Алания бе изместен от първото място на втората по сила дивизия в Русия

Иван Стоянов игра само десет минути, а неговият Алания бе изместен от първото място на втората по сила дивизия в Русия след загубата с 0:3 при гостуването на Волгар-Газпром.

Българският футболист влезе в игра като резерва в 80-ата минута, а в 87-ата минута си изкара и жълт картон.

Преди това домакините си бяха осигурили класическия аванс с попадения на Локтионов в 17-ата и 72-ата минути и Кротов в 30-ата.

След поражението Алания бе изместен от първата позиция от Нижни Новгород. И двата тима са с по 39 точки, но Нижни Новгород оглави таблицата, тъй като има 13 победи, а Алания 11.

В руския шампионат при равенство в точките именно броят на победите е вторият по важност показател.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)