2. - Българи в чужбина
  3. Иван Стоянов се появи като резерва при първата загуба на Алания през новия сезон

Бранителят Иван Иванов не попадна в групата на тима си за срещата

Българският полузащитник Иван Стоянов, който играе за състезаващия се в Първа Дивизия на Русия тим на Алания Владикавказ, влезе като резерва при загубата на своя отбор с 0:1 в гостуването на Динамо (Брянск) от 6-ия кръг на шампионата. Другият наш футболист, който играе за Алания – Иван Иванов, не попадна в групата на тима си за срещата.

Стоянов влезе на терена в 66-ата минута на мястото на Хубулов. Мачът бе загубен по злощастен начин от Алания, защото тимът на двамата български футболисти допусна попадение в заключителните минути на срещата и по този начин си тръгна без точка от двубоя.

Това бе и първа загуба за Алания през новия сезон. След шестия кръг отборът заема третата позиция, като има актив от 11 точки.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия (ВИДЕО)

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)