2. - Българи в чужбина
  3. Хирошима бие, Коловати пак не играе

Хирошима бие, Коловати пак не играе

Българският защитник Илиян Стоянов остана резерва при победата на Хирошима с 2:1 над Урава Ред Даймъндс. С победен гол на Сато в 91-ата минута „виолетовите” стигнаха до пълен обрат.

В последните мачове на Санфрече Коловати седи на пейката.

Едмилсон изведе Урава напред в резултата в 32-ата минута. Лий изравни в 51-ата, а Хирошима постигна 12-а победа от 29 мача с попадението на миналогодишния голмайстор на тима Сато в добавеното време.

С този успех Хирошима се изкачи на 8-ото място в класирането с актив 45 точки, на 5 от зоната, даваща право на участие Азиатската Шампионска лига. Лидер е Нагоя с 60. До края на сезона остават пет кръга.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)