2. - Българи в чужбина
  3. Херо с първа загуба в Казахстан

Херо с първа загуба в Казахстан

Стойчо Младенов с равенство номер 1

Воденият от Димитър Димитров-Херо „Иртиш" записа първа загуба през новия сезон в Казахстан. Бронзовият медалист от миналата кампания пад­на на своя стадион в Павлодар с 1:3 от „Актобе" в мач от 4-ия кръг.

Друг бивш национален селекцио­нер на България - Стойчо Младенов, пък загуби първи точки със своя „Кайсар".

Тимът на „червената" легенда на­прави 1:1 при гостуването си на „Кайрат". Ремито свали от върха в класирането „Кайсар". Тимът на Стойчо остана втори с еднакъв актив от точ­ки, но по-лоша голова разлика от „Ордабаси" на Преслав Йорданов.

Бившият нападател на ЦСКА се по­яви на терена след почивката при до­макинството срещу „Окжетпес". За гостите цял мач изигра миналият през „Левски" Цветан Генков.

Неговият тим поведе с гол в про­дължението на първата част. „Орда­баси" обаче направи пълен обрат след почивката, за да спечели дву­боя с 2:1 и да измести „Кайсар" от върха.

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)