2. - Българи в чужбина
  3. Ботошани загуби след груба грешка на Пламен Илиев (ВИДЕО)

Ботошани загуби след груба грешка на Пламен Илиев (ВИДЕО)

Пламен Илиев допусна груба грешка при загубата на Ботошани с 0:1 срещу Волунтари в мач от 16-ия кръг на румънското първенство.

Пламен Илиев допусна груба грешка при загубата на Ботошани с 0:1 срещу Волунтари в мач от 16-ия кръг на румънското първенство. Поражението у дома остави Ботошани на седмо място с актив от 23 точки, докато Волунтари вече е осми с 21.

Титуляр за домакините беше и Радослав Димитров, докато Венелин Филипов беше в стартовите 11 на победителите. И тримата останаха на терена през всичките 90 минути, но Илиев няма да запомни този мач с добро. Юношата на Левски допусна нелеп гол в добавеното време на първата част, когато не успя да улови далечен и слаб удар на Петре Иванович, а топката се търкулна в краката на непокрития Адриан Бълан и той се разписа за крайното 1:0 в полза на гостите.

В началото на второто полувреме бразилецът Уили не успя да се разпише за домакините с удар от няколко метра и Ботошани загуби.

Абърдийн и Митов с нов успех в Шотландия

"Червените" и Селтик безгрешни след 7 кръга във Висшата лига

Десподов влезе и ПАОК би в Гърция (ВИДЕО)

"Двуглавия орел" остава лидер в класирането след 2:0 над Левадиакос

Симеон Петров с гол в Полша, Джаспър с дебют (ВИДЕО)

Шльонск пада и остава на дъното

Гьозтепе този път стигна до победата, но го направи отново в драматичен мач (ВИДЕО)